Perkant natūralios odos rankinę svarbu pasidomėti, kaip reikėtų ją prižiūrėti, kad nesusidurtumėte su sunkumais, tokiais kaip nepašalinamos dėmės, rankinės deformacija, subraižymai ir pan. Todėl, pasidalinsime patarimais, kaip prižiūrėti natūralios odos rankinę namuose.
Naudoti priežiūros priemones. Labai svarbu naudoti impregnantą, kuris padeda apsaugoti rankinę nuo išorės veiksnių, be to jis pašalina mažus subraižymus. Gaminio oda ne taip greitai neišsausėja ir nepradeda skilinėti, ilgiau išlieka nauja. Pirmiausia, reikėtų išbandyti impregnantu patepti rankinės nedidelę vietą nematomoje vietoje, kad įsitikintumėte ar jis nepažeis odos. Impregnantas dažniausiai būna bespalvis bei tinkamas bet kokiems odiniams gaminiams valyti. Jo galite įsigyti ir pas mus!
Dėmes pašalinti iš karto. Kartais nutinka taip, jog netyčia aptaškome ar sutepame rankinę, todėl reikėtų nelaukti kitos dienos ir dėmę pašalinti kuo greičiau, kadangi vėliau jos gali būti sunkiai išimamos. Dėmes pašalinti geriausia su impregnantu ir specialiomis putomis, jei dėmės yra smarkiai įsigėrusios (putos labai gerai išima dėmes). Taip pat svarbu prisiminti, kad valyti negalima su kosmetinėmis servetėlėmis, spiritu. Be to, nepamirškite nuvalyti ir metalinių sagtelių.
Rankinės nelaikyti saulėje. Tiesioginiai saulės spinduliai gali paveikti rankinės odą, ją išblukinti. Todėl, norint išvengti išblukimo, nepamiškite rankinės laikyti pavėsyje. Rankinės saugojimas išlaikys kuo ilgiau naujesnę ir gražesnę.
Neliesti rankinės nešvariomis rankomis. Nešvarios rankos palieka pirštų anspaudus ant rankinės, kurie gali neišsivalyti. Pasitepus rankas kremu reikėtų taip pat vengti imti rankinę į rankas, kadangi kremas gali įsigerti į rankinės odą ir palikti dėmes, kurios neišsivalo.
Laikyti rankinę ant lygaus paviršiaus. Kabinant rankinę ant kėdės atlošo, rankenos gali išsitampyti, todėl šito reikėtų vengti. Taigi, namuose suraskite vietos rankinei, pavyzdžiui, ant lentynos, komodos, spintoje ar kitur, kur jums patogu. Be to, nepamirškite ilgiau palikus rankinę uždengti ar įdėti į maišelį, kad neapdulkėtų.
Suteikti rankinei formą.Nenaudojant rankinės, patartina į rankinę įdėti popieriaus, maišų ar ko kito, kad ji nesideformuotų ir neprarastų savo puikios išvaizdos. O rankinę išsitraukus kitą sezoną, nereikės sukti galvos, kaip ją ištiesinti ar pašalinti trūkumus.
Patikėti savo odinės rankinės priežiūrą profesionalams. Rankinei suplyšus, sugedus užtrauktukui, esant dėmei ar atsitikus kitai bėdai, visuomet ją patikėkite profesionalui, kuris supranta kaip sutvarkyti rankinę. Namuose tvarkantis pačiai, galima pridaryti nepataisomų klaidų. „Daiva Art“ visuomet padeda klientams, todėl mielai galite kreiptis ištikus bėdai.
Vadovaudamiesi šiais patarimais galėsite ilgai džiaugtis savo išpuoselėta bei ilgaamžiška natūralios odos rankine!