Daiva Art – lietuviškas, rankų darbo, natūralios odos bei kailio gaminių prekės ženklas, savo kūrybą tęsiantis jau daugiau nei 20 metų. Mūsų ilgametė patirtis, modernus požiūris į kūrybą, naujausių tendencijų pritaikymas ir šiuolaikiškumas šiandien leidžia klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius. 

 

Daiva ART

Kuriame plataus asortimento, išskirtinius natūralios odos rankų darbo gaminius: moteriškas ir vyriškas natūralios odos kuprines, natūralios odos rankines, natūralios odos pinigines, diržus bei kitus rankų darbo natūralios odos aksesuarus.

Taip pat siuvame aukščiausios kokybės natūralios odos drabužius: sukneles, sijonus, kelnes, moteriškas bei vyriškas natūralios odos striukes, švarkus, paltus bei rankų darbo drabužius baikeriams (odinės liemenės, striukės, kelnės).
Dirbdami su individualiais drabužių užsakymais, pirmiausia išmatuojame klientų matmenis, įsiklausome į jų norus, patariame bei padedame surasti geriausią sprendimą. Kai kuriuos natūralios odos ir kailio kolekcijos jau pagamintus drabužius bei rankines ir kuprines galima iš karto įsigyti fizinėje parduotuvėje Kaune, internetinėje parduotuvėje „Daiva Art“ arba parodų metu.

Vienetiniu odiniu rubu ir aksesuaru kureja Daiva ART

Visi rankų darbo gaminiai yra kuriami su dideliu malonumu, atsidavimu bei meile – mums visada malonu pristatyti naujas natūralios odos rankinių ir kuprinių idėjas. Savo kuriamus gaminius dekoruojame Swarovski kristalais, rankomis tapytais piešiniais, spauda ar kniedėmis, todėl jie tampa vienetiniais bei išskirtiniais. Stengiamės, jog kiekvienas kūrinys taptų ypatingas mūsų klientui, o klientų atsiliepimai bei žodžiai motyvuoja tobulėti ir dar labiau stebinti naujomis kolekcijomis. Žinia apie mus sklinda iš lūpų į lūpas, esami klientai rekomenduoja mus savo artimiesiems ir draugams bei patys jau daugybę metų sugrįžta įsigyti naujos kolekcijos natūralios odos kuprinių, rankinių ar kitų aksesuarų, odos ir kailio drabužių arba atlieka individualų drabužių užsakymą.

Kad ir kokie būtų Jūsų norai, mes padėsime išsirinkti bei sukursime natūralios odos ir kailio gaminius, pilnai atitinkančius Jūsų poreikius!