iekviena iš mūsų nori jaustis ir atrodyti puikiai ne tik su rūbais ar batais, bet ir su rankine. Bet kokiu metų laiku. Vienoms patinka didelės ir paprastos, kitoms patinka mažos, bet kuo įmantresnės. Geometrinės rankinės yra būtent tokios rankinės, o jos priklauso avangardo madai, kuri meta iššūkį nusistovėjusioms normoms. Tai vienas iš mados akcentų 2020 / 2021 metais. Įvairių spalvų ir geometrinių formų rankinės papildo įvaizdį, suteikia jam žaismingumo ir išskirtinumo. Pastelinės spalvos aprangoje puikiai derėtų ryškios spalvos, ypatingos formos rankinė, kuri akcentuotų jūsų stilių, o gal atvirkščiai? Kiekvienas įprastas ar išsiskiriantis stiliaus sprendimas, atskleidžia jūsų unikalumą bei skonio pojūtį. 

Tarp įvairių rankinių gausos dažniausiai pasiklystame ir nebežinome kokios norime ar kuri iš jų mums tiktų. Palengvinti jums darbą, renkatis natūralios odos rankinę ar kuprinę, gelbėjame su straipsniu  “Kaip išsirinkti natūralios odos rankinę / kuprinę?”. Čia rasite patarimus į ką reikėtų atkreipti dėmesį, be to ir nuorodas pagal figūros tipą!

Tokios formos rankinė tikrai atkreipia dėmesį, tiesa? 

„Daiva Art“ natūralios odos, trikampio formos rankinė skirta asmenybėms, kurios nebijo eksperimentuoti ir atkreipti kitų dėmesį. Ši rankinė pagaminta iš storos odos, o joje telpa svarbiausi kasdieniai daiktai, tokie kaip piniginė, telefonas, raktai, užrašinė ar pan. Rankinę galima nešti rankoje, ant peties arba per petį. Daugiau gaminio nuotraukų rasite čia:

“DAIVA ART” NATŪRALIOS ODOS RANKINĖ. DYDIS – MAŽA.