Rankinių siuvimas iš aukščiausios rūšies natūralios kietos arba minkštos iš lietuviškos ir itališkos veršio odos.


Kuprinių siuvimas iš aukščiausios rūšies natūralios kietos ir minkštos lietuviškos ir itališkos veršio odos.


Natūralios odos drabužių siuvimas pagal individualius užsakymus iš lietuviškos ir itališkos avies ir veršio odos.


Kailinių rūbų siuvimas pagal individualius užsakymus iš natūralių aukščiausios rūšies lietuviškų ir itališkų kailių ( natūralus avikailis, verstas avikailis, lapės, ponio kailis, šinšilo, audinės kailis).


Kailinių, odinių striukių, odinių rankinių ar kitų odos ar kailio gaminių taisymas ( keičiame pamušalus, tvarkome suplyšimus, sugedusius užtrauktukus, persiuvame, galime Jūsų senus kailinius ar odinę striukę prikelti antram gyvenimui, pakeisti modelį ir kt.).


Drabužių baikeriams siuvimas ir taisymas.


Daivos artelė, tai išskirtinio dizaino ir kokybės ženklas. Per daugybę metų sukaupta patirtis lemia geriausius rezultatus. Mūsų komandą sudaro patyrę specialistai, kurie įgyvendins Jūsų įmantriausius norus. Aistra kūrybai garantuoja neišblėstančias naujas idėjas, todėl mūsų kuriami gaminiai yra vienetiniai,sukurti išskirtinai Jums.

Aktyviai domimės naujausiomis odos ir kailių apdirbimo technologijomis, todėl pas mus rasite įvairiausių faktūrų ar dar nematytų spalvų odos bei kailių Gausus aukščiausios kokybės natūralios odos ir kailių asortimentas. Turimos žaliavos dažnai keičiasi todėl visuomet dėl tikslios informacijos reikia teirautis nurodytais kontaktais. Dizaineriai padės Jums išsirinkti labiausiai tinkančią odą ar kailį Jūsų pageidaujamam gaminiui. Visuomet stengiamės klientui surasti, tinkamiausią kainos ir kokybės santykį. Skatiname klientus aktyviai dalyvauti gamybos procese ir aiškiai išsakyti savo pageidavimus, tam, kad pasiektume aukščiausio lygio rezultatų.

Nuoširdus bendravimas su klientu yra pirmas žingsnis į sėkmę. Mes esame tokie patys žmonės kaip Jūs, todėl suprantame iškilusias gyvenimo problemas, tokiais atvejais ieškome kliento naudai palankių sprendimų. Esant poreikiui, lanksčiai deriname pasiuvimo terminą/laiką.

Mūsų kelias į sėkmę esate Jūs. Mes kuriame mažus stebuklus, tačiau tik su Jūsų pagalba šie maži stebuklai tampa dideliais.

Nuoširdžiai laukiame Jūsų užsakymų. Mūsų komanda nekantrauja juos įgyvendinti.

 

Jūsų Daiva.