Daiva Art– tai jaukus prieglobstis dievinantiems odinius bei kailinius drabužius.

Prieglobstis, mes taip jį vadiname, kadangi šis mūsų salonas, tai visos mūsų šeimos ilgai augintas verslas. Daugybė nuosmukių ir pakilimų mus užgrūdino, užaugino tvirtus bei pasitikinčius savimi, nuolat tobulėjančius ir tikinčius tuo ką darome.

Kaip dabar matau savo tėtį sėdintį prie siuvimo mašinos. Ištisas dienas stebėdavau, kaip jis siuva, kerpa kailius, odas ir kitas medžiagas, bendrauja su savo klientais, tačiau nuostabiausia buvo matyti jo galutinį sunkaus darbo rezultatą. Aš vis smalsaudavau, dar būdama vaikas, o jis man pasakodavo, kaip jis išmoko siūti jaunystėje ir, kad kailius ankščiau siūdavo rankomis, juokaudavo – “apsiūdavau visas ponias”. Jis buvo laimingas, nes žmonės buvo laimingi apsirengę jo kurtais ir siūtais drabužiais. Taip pat papasakojo, kaip Vilniuje mokėsi sukirpimo, siuvimo ir atsidarė Kaune savo Artelę. Aš vis klausydavausi jo pasakojimų ir kurdavau savo lėlėms modeliams drabužėlius, derindama tėčio skiautes.

Metai bėgo, tėčio žodžiai įgavo prasmę ir štai aš čia, sėdžiu savo dirbtuvėse, apsupta nuostabios komandos, savo vyro ir visos šeimos, pasakoju Jums savo istoriją. Daiva Art – tai kūryba, šeima, meilė, gyvenimo būdas, namai, kuriuose Jūs visuomet esate laukiami.

Prisimenu kiekvieną savo tėčio pamoką, niekada nesijaudinti, būti savimi, pasitikėti ir siekti savo tikslo, todėl nesigailiu nei vienos dienos sunkaus darbo, suskeldėjusiu pirštų nuo odos karpymo ar pajuodusių paakių nuo bemiegių naktų. Viskas buvo verta dėl savo klientų, kaip tėtis sakydavo – “Jie laimingi apsirengę mano kurtais drabužiais”. Nedrįsčiau prisiimti visų nuopelnų sau, nes mano vyras Saulius, dukra Ernesta, mūsų komanda ir žinoma Jūs mūsų mielieji ir ištikimieji klientai, visi kartu sugebėjome sukurti šį stebuklą.

Nuolat dalyvaujame įvairiose parodose, kuriose semiamės naujų idėjų, sekame paskutines odinių bei kailinių drabužių mados tendencijas, bendraujame su geriausiais lietuvių, italų odų ir kailių tiekėjais. Mūsų siuvamų gaminių asortimentas itin platus. Pradedant galanterija, tokia kaip, odiniai diržai, apyrankės, rankinės, kuprinės, delninės ar kelioniniai krepšiai, tęsiant natūralios odos ar kailio drabužiais, kaip suknelės, palaidinės, kelnės, šortai, švarkeliai, striukės, kailiniai ir baigiant natūralios odos drabužiais baikeriams. Žinoma, šiuo trumpu sąrašu negalima apsiriboti. Sulaukiame klientų su pačiomis keisčiausiomis vizijomis. Tekę siūti net kostiumus karnavalui ir puošti jaunąją baikerių vestuvėms balta odine suknele. Taip pat, užsiimame odinių ir kailinių drabužių taisymu. Stengiamės kiekvieną drabužį sukurti išskirtinį, o sukaupta patirtis garantuoja aukščiausią kokybę.

Daiva art prekes zenklo savininke Daiva Sickuvienė
Daiva – “Daiva ART” kūrėja

Daiva Art salone yra platus ir nuolat atnaujinamas įvairių odos ir kailių pavyzdžių asortimentas. Drabužiai siuvami ne atskiromis gamybos operacijomis, kiekvienas drabužis siuvamas individualiai, nesvarbu ar klientui pagal užsakymą ar pardavimui. Tai ne tik kokybės garantas, taip mes užtikriname sukurto drabužio vientisumą ir šimto procentų užbaigtumą. Šiais laikais rankų darbas yra labai vertinamas ir tobulėjant technologijoms, vis retesnis reiškinys. Dažnai dekoruojame savo gaminius rankų darbo natūralios odos gėlėmis, siuvinėjame įvairiausiais kristalais ar netgi piešiame, tad mūsų gaminiai ne tik elegantiški ir patogūs, bet ir originalūs bei vienetiniai.

Daiva Art  komanda Jums ne tik pasiūs drabužį iš natūralios odos ar kailio, pilnai atitinkantį Jūsų poreikius, bet ir pakonsultuos, patars, kokią odą ar kailį geriausia rinktis konkrečiam gaminiui.>

Galėsite pasisiūti viską, nuo palto iki suknelės bei rūbų baikeriams. Kiekvienas klientas mūsų salone yra aptarnaujamas itin individualiai, įsiklausoma į jo norus ir poreikius ir sukuriamas atitinkamas drabužio variantas. Visi gaminiai yra individualūs meno kūriniai sukurti išskirtinai Jums. Kiekvieną sezoną kuriamos ir pristatomos naujos kolekcijos.

Natūralios odos ir kailio gaminiai – ilgaamžis daiktas, visada esantis mados tendencijų viršūnėse. Savo simpatijas laimi patogumu, jie puikiai derinami prie daugelio aprangos variantų.

 
 
 

Daiva Art – tai kūryba, šeima, meilė, gyvenimo būdas, namai į kuriuos kviečiame užsukti ir Jus.
 
 
Nuoširdžiai,
Jūsų Daiva