Liepos 17-ąją, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode, renginyje „Kūrybos podiumas“ pristatėme „Daiva Art“ odinių rūbų bei rankinių / kuprinių kolekciją. Šiuo renginiu siekiama populiarinti rankų darbą Lietuvoje, sudaryti lietuvių kūrėjams sąlygas pristatyti savo naujausią kūrybą visuomenei.

"Daiva Art" natūralios odos suknelė
Akimirka iš renginio “Kūrybos podiumas”. “Daiva Art” natūralios odos suknelė. „FYL I frameyourlife photography“ nuotr.

Sužinojus, kad dalyvausime renginyje, susidūrėme su įvairiausiais iššūkiais, o vienu didžiausiu – turėjome labai mažai laiko pasiruošimui, tačiau tai buvo dar viena galimybė išbandyti save tiek kūrybos, tiek laiko planavimo srityse. Ruošiantis renginiui atidžiai planavome kuo vilkės bei kokiu ritmu žengs mūsų modeliai pristatymo metu, repetavome, kalbėjomės ir planavome su modeliais, kuriais tapo ir mūsų nuostabios  klientės.

"Daiva Art" natūralios odos suknelė ir rankinė
Akimirka iš renginio “Kūrybos podiumas”. “Daiva Art” natūralios odos suknelė ir rankinė. „FYL I frameyourlife photography“ nuotr.

„Daiva Art“ odinių rūbų kolekcijoje buvo pristatytos įvairaus kirpimo ir spalvų suknelės, naujausių tendencijų kelnės, Swarovski kristalais dekoruota striukė, įvairaus stiliaus sijonai bei švarkeliai. Rankinių / kuprinių kolekcijoje buvo pristatyti gaminiai dekoruoti rankomis pieštais piešiniais, Swarovski kristalais.

Įvykęs renginys suteikė galimybę ir vėl džiuginti žmones, pristatyti naujus kūrinius, bendrauti su kūrėjais ir modeliais, pasisemti naujų idėjų ir pasiruošti naujiems iššūkiams.

Didelį ačiū norime tarti renginio „Kūrybos podiumas“ organizatorėms Inesai Uktverienei ir Kristinai Parachomikienei, vizažistėms, šukuosenų meistrėms, fotografams bei „Daiva Art“ modeliams Onai, Jūratei, Ingridai, Editai, Laurai, Aušrinei, Ingutei, Gintarei, Ingai ir Domantei

Su meile,

Daiva Kačinskaitė – Sičkuvienė

 

 

 

Renginio “Kūrybos podiumo” akimirkas taip pat galite rasti naujienų portaluose “Žmonės“, 15min, “Lietuvė“. 

Daugiau renginio nuotraukų žemiau bei galerijoje: